شما اینجا هستید:>>>گرمکن روغن ( اویل هیتر )
گرمکن روغن ( اویل هیتر )2018-10-20T09:05:23+03:30

گرمکن روغن ( اویل هیتر )

گرمکن روغن جهت گرم کردن قیر در سیستم های گرمایش قیر موجود در کارخانجات آسفالت استفاده می شود. این ماشین با گردش روغن داغ، حرارت را به فلاسک قیر و لوله های دوجداره و فلاسک مازوت در کارخانه آسفالت انتقال می دهد. گرمکن روغن با توجه به مشخصات فنی مورد نیاز در سیستم گرمایش قیر طراحی و ساخته می شود. بطوریکه مشخصات فنی با بازدید از کارخانه آسفالت و سیستم گرمایش قیر و نیز مصاحبه با مشتری شناسایی و مشخص می گردد و پس از تایید مشخصات فنی توسط مشتری نسبت به طراحی و ساخت ماشین اقدام می گردد. این ماشین معمولا با الگو برداری از طرح مارینی ایتالیا در ظرفیت های حرارتی ۲۵۰۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰۰۰ کیلو کالری و ظرفیت منبع انبساط ۲۵۰ الی ۳۰۰ لیتر ساخته می شود و مجهز به کوئل ، سیستم های کنترل اتوماتیک کنترل فشار، کنترل اتوماتیک درجه حرارت کوره، هواگیری اتوماتیک روغن حرارتی و در صورت درخواست مشتری سیستم کنترل اتوماتیک میزان روغن حرارتی می باشد. ماشین دارای یک دستورالعمل نگهداری می باشد که جهت استفاده و انجام سرویس و بازدیدهای نگهداری و تعمیرات و شرایط گارانتی و وارانتی تحویل مشتری می گردد. دوره گارانتی شش ماه و دوره وارانتی ۱۲۰ ماه می باشد.

مشخصات فنی

مدل OH250 OH500 OH750 توضیحات
مشخصات عمومی
ظرفیت حرارتی (کیلو کالری) ۲۵۰ ۵۰۰ ۷۵۰
قطر لوله آتشخوار (اینچ) ۲ ۱/۲ , ۲ ۳
توان الکتروموتور (کیلووات) ۷/۵ ۱۱ ۱۱
ضخامت ورق بدنه کوره (میلی متر) ۴ ۴ ۴
ضخامت ورق روکش جداره دوم (میلی متر) ۲ ۲ ۲
نوع شیر فلکه فولادی کلاس ۱۵۰ فولادی کلاس ۱۵۰ فولادی کلاس ۱۵۰
نوع تابلو برق ساخت ایران با قطعات LG کره ای ساخت ایران با قطعات LG کره ای ساخت ایران با قطعات LG کره ای
مشخصات عایق بندی
نوع پانل فشرده پشم سنگ پانل فشرده پشم سنگ پانل فشرده پشم سنگ
ضخامت (میلی متر) ۱۰۰ ۱۰۰ ۱۰۰
مشخصات مشعل کوره
نوع سوخت مصرفی گازوئیل سوز و دوگانه سوز گازوئیل سوز و دوگانه سوز گازوئیل سوز و دوگانه سوز نوع دوگانه سوز با درخواست مشتری می باشد.
کشور سازنده ایران ایران ایران
مشخصات پمپ روغن داغ
سازنده ترکیه تحت لیسانس انگلستان ترکیه تحت لیسانس انگلستان ترکیه تحت لیسانس انگلستان
مدت گارانتی (ماه) ۶ ۶ ۶

مشخصات مدل های ارائه شده در جدول فوق برای مدل های استاندارد می باشد و در صورت سفارش مشتری، مشخصات محصول طبق نیازهای عملکردی محصول بازنگری شده و به صورت سفارشی ساخته می شود.

گرمکن روغن ( اویل هیتر)